تبلیغات
شعرهای عاشقانه - فال ماه
 
شعرهای عاشقانه
بزرگ ترین سایت شعرهای عاشقانه 2009
 
 

فال

www.eshghe2009.mihanblog.com

اردیبهشت

اردیبهشت

متولدین اردیبهشت اگر روز های گذشته را خوب گذرانده اید در عوض امروز باید با تکیه بر استعداد های با القوه تان روز پر جنب و جوشی داشته باشید. امروز یک پیشرفت مالی در طالعتان دیده می شود . پیش بینی می کنیم که امروز باید هوشیار باشید . البته زیاد جسارت به خرج ندهید چون نیازی نیست .

فروردین

فروردین

امروز مسایل بیرون قدری به شما فشار وارد می کند ، به طوری که احساس خفگی می کنید. اگر کارتان خسته کننده ست و یا احساس می کنید گرفتار شده اید سعی کنید تا حد امکان به خودتان یادآوری کنید که تا آخر هفته دوباره سر خانه اولتان خواهید بود . (یعنی دوباره باید به محیط بر گردید.)

تیر

تیر

مدتی ست که روز های سختی داشته اید ، از روی صورت فلکی ماه تیر پیش بینی می کنیم که امروز همه چیز عوض خواهد شد و از امروز صبح حال و هوایتان عوض می شود. شما در برخورد با شرایط سخت بیشتر از حد معمول از کوره در می روید و وقتی خوشحال هستید بیش از حد هیجان زده می شوید.

خرداد

خرداد

متولدین ماه زیبای خرداد اگر متأهل هستید یا مجرد فرقی نمی کند چون امروز عشق درب خانه تان را می کوبد. تا وقتی که روز به نیمه برسد با همسر و یا دوست و یا فرد مورد علاقه تان لحظات به یاد ماندنی را تجربه خواهید کرد . برای بقیه متولدین این ماه پیش بینی می کنیم خبر های مسرت بخشی را دریافت خواهند کرد که به آنها کمک میکند تا در کارهایشان موفق شوند.

شهریور

شهریور

یک سری اتفاقات غریب الوقوع طی چند روز آینده شما را گرفتار می کند. به طوری که احساس می کنید تمایل دارید به عقب بر گردید و طرح ها و ایده های قبلیتان را دنبال کنید. زیاد عجله نکنید نیازی به در جا زدن نیست . درست است که روابطتان عاطفیتان آنگونه که انتظار دارید نیست شاید نیاز است کمی به خودتان زمان دهید.

مرداد

مرداد

امروز یک سری مسایل جزئی شما را کمی حساس می سازد . در محیط کارتان روابط دوستانه ای خواهید داشت البته این بدین معنی نیست که  لازم است حتماً پای روابط عاشقانه به میان آید. شاید کمی دیر متوجه شوید گرفتید که منظور ما چه بود؟ این مسایل البته فقط شامل امروز نیست و ادامه دارد.

آبان

آبان

بعد از پشت سر گذاشتن چند روز پر تب و تاب امروز بالاخره به آرامش خواهید رسید. شانس دستیابی به اهداف بلند مدتان و یا دستیابی به موقعیتی که در آن آرامش روحی بیشتری خواهید داشت امروز نصیبتان می شود و همینطور روابط عاطفیتان پیشرفت قابل توجهی خواهد داشت.

مهر

مهر

مسایل مالیتان امروز خلاف میل شماست. از شواهد سیاره تان پیش بینی می کنیم امروز وضعیت مالیتان به سرعت در نوسان است. پول به همان سرعتی که به زندگیتان می آید به همان سرعت هم از دست می رود. بنابراین مراقب دخل و خرجتان باشید و در حد امکان از خرج کردن بپرهیزید.

دی

دی

امروز از لحاظ مالی روز شانس شماست اما مراقب باشید ولخرجی نکنید . بعد از ظهرتان را با تعدادی از دوستانتان سپری خواهید کرد چون به کمی تفریح نیاز دارید. سعی کنید متفاوت باشید و ایده های نو بدهید . این برای شما شروع یک رویکرد نوین در زندگی ست.

آذر

آذر

تمام در گیریها و رقابت هایی را که در روزهای گذشته در گیرش بوده اید را از ذهنتان پاک کنید ، هر چند ظاهراً غیر ممکن به نظر می آید اما در قبول یک دعوت تجدید نظر می کنید. شاید به این دلیل که میل دارید مسایل و برخورهای اجتماعیتان را تحت کنترل خود بگیرید اما زیاد هم سخت نگیرید.

اسفند

اسفند

امروز خطر از بیخ گوشتان رد می شود چون آثار یک درگیری در طالعتان خنثی می شود. البته شما این قابلیت را دارید که با پنبه سر ببرید و بنابراین همیشه با سیاست عمل می کنید. برای مثال در محیط کاریتان اگر نامه ها گم شوند و یا قرار ملاقات مهمی را فراموش کردید فوراً گناه آنرا به گردن اتفاقات دور و برتان می اندازید چون دوست دارید پراکنده و آزاد عمل کنید. سعی کنید از کارهایتان یک لیست تهیه کنید.

بهمن

بهمن

امروز این امکان وجود دارد که متولدین بهمن از کسی درخواست یا مطالبه کنند . البته این یزای شما خیلی مشکل است اما از طرفی برای اینکه آدم های اطرافتان را بشناسید این امکان برایتان بوجود می آید و از طرفی دیگر دوست ندارید تافته جدا بافته باشید. و از دیگران کناره بگیریرد. امروز زمین و زمان دست به دست هم می دهند تا شما نرم و متعادل پیش بروید.

شعرهای عاشقانه 2009

   مدیدران: آقای علی دلجو........وخانم: سوگند

فروردین  فال امروز فال امسال فال ماه فال جدید فال شخصی فال 1378 فال 1379 فال روزانه فال بخت فال اردیبهشت فال به روز شده فروردین  فال امروز فال امسال فال ماه فال جدید فال شخصی فال 1378 فال 1379 فال روزانه فال بخت فال اردیبهشت فال به روز شدهفروردین  فال امروز فال امسال فال ماه فال جدید فال شخصی فال 1378 فال 1379 فال روزانه فال بخت فال اردیبهشت فال به روز شدهفروردین  فال امروز فال امسال فال ماه فال جدید فال شخصی فال 1378 فال 1379 فال روزانه فال بخت فال اردیبهشت فال به روز شدهفروردین  فال امروز فال امسال فال ماه فال جدید فال شخصی فال 1378 فال 1379 فال روزانه فال بخت فال اردیبهشت فال به روز شدهفروردین  فال امروز فال امسال فال ماه فال جدید فال شخصی فال 1378 فال 1379 فال روزانه فال بخت فال اردیبهشت فال به روز شدهفروردین  فال امروز فال امسال فال ماه فال جدید فال شخصی فال 1378 فال 1379 فال روزانه فال بخت فال اردیبهشت فال به روز شدهفروردین  فال امروز فال امسال فال ماه فال جدید فال شخصی فال 1378 فال 1379 فال روزانه فال بخت فال اردیبهشت فال به روز شدهفروردین  فال امروز فال امسال فال ماه فال جدید فال شخصی فال 1378 فال 1379 فال روزانه فال بخت فال اردیبهشت فال به روز شدهفروردین  فال امروز فال امسال فال ماه فال جدید فال شخصی فال 1378 فال 1379 فال روزانه فال بخت فال اردیبهشت فال به روز شدهفروردین  فال امروز فال امسال فال ماه فال جدید فال شخصی فال 1378 فال 1379 فال روزانه فال بخت فال اردیبهشت فال به روز شدهفروردین  فال امروز فال امسال فال ماه فال جدید فال شخصی فال 1378 فال 1379 فال روزانه فال بخت فال اردیبهشت فال به روز شدهفروردین  فال امروز فال امسال فال ماه فال جدید فال شخصی فال 1378 فال 1379 فال روزانه فال بخت فال اردیبهشت فال به روز شدهفروردین  فال امروز فال امسال فال ماه فال جدید فال شخصی فال 1378 فال 1379 فال روزانه فال بخت فال اردیبهشت فال به روز شدهفروردین  فال امروز فال امسال فال ماه فال جدید فال شخصی فال 1378 فال 1379 فال روزانه فال بخت فال اردیبهشت فال به روز شدهفروردین  فال امروز فال امسال فال ماه فال جدید فال شخصی فال 1378 فال 1379 فال روزانه فال بخت فال اردیبهشت فال به روز شدهفروردین  فال امروز فال امسال فال ماه فال جدید فال شخصی فال 1378 فال 1379 فال روزانه فال بخت فال اردیبهشت فال به روز شدهدرباره وبلاگ


با سلام دوستان علی هستم این وبلاگ وطراحی کردم تقدیم کنم به همه ی عاشقای دنیا

مدیر وبلاگ : admin .
مطالب اخیر
نویسندگان
نظرسنجی
ازمدیران وبلاگ راضی هستید ؟

جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :